No pokud jde o cit, měli bychom se nejdříve vypořádat s panem Babišem, on má především cit k vlastním financím a pro lidi vše dělá jen naoko, to je takový vyžírka v miliardách, to co nás stojí pan prezident jsou jen drobné...
Drsný střet na sociálních sítích. Brožová se navezla do Petra Pavla a lidé jí to vrátili
Úžasný zážitek, smekám, organizačně neskutečné, příjezdy odjezdy všechny dny, a vůbec trať a prostředí kolem, krásné…. Přál bych si zažít v Brně F1, příští rok jedeme znovu, stojí to za to…. A díky FILIPE❤️
Červnový termín se projevil. Motocyklová Grand Prix v Brně zažila divácký propad - Sport.cz
Macinka je hvězda 🙂 konečně má tady v té krásné zemi někdo"koule" sestřelit sebestředné politiky, DÍKY Pane prezidente
1