

Nejhorší je, že stejně většina stávajících zákazníků bude chivlku brblat a pak to zaplatí, protože jsou to kůže líné a jinam nejpůjdou. Tohle je můj názor a myslím si že to tak je. Řeknou si "no co o 100Kč nebo 150kč víc není pro mě problém" a takhle je to bohužel u nás v republice se vším 😞

Jak tady čtu ty komentáře, tak většina lidí by s medvědem pokecala a nic neřešila. Tam to není zoo, kde čučíte na medvěda, většina komentujících jsou z města, kde neví ani jak vypadá slepice, natož jak vypadá živej medvěd. Se vzpamatujte, prostě to je chyba systému a ochrany, něco dělají špatně a proto to tak dopadá.
7