A co se stalo s medvíďaty?
To jsem se nedočetla.
A ona nějakou kariéru měla?
Ať si eurokomisař trhne nohou.
Chtěla bych autorku tohoto článku vidět.
Je to hloupá ženská.
No jasně, vždyť mu EU poslala prachy.
Lidé se tomu smějí, podle Michala Čecha je to legranda, ale už nepřemýšlí, že plno lidí přišlo o práci.
Hlavně, že je to legranda, viď Michale Čechu.
Strčte si větrníky do větrníku.
To jsou snad první herečtí důchodci co si na výši svého důchodu nestěžují.
Přeji ještě dlouhá léta.
Zajímavý článek, ale proč nám sdělují, že tam byl ukrajinec.
No jak jinak než profilová Finková.
Ať si jede, ale za své.
Pysky jako peřiny přes pavlač, obočí alá Brežněv, kozy pumlíče.
Ne, nezávidím, jen je mi jí líto, že se za sebe stydí a musí se předělávat.
A co se stalo s medvíďaty?
To jsem se nedočetla.
7