

Je jen dobře že na ten summit prezident nepojede.Nemá žádné kompetence nic nemůže dojednat bez schválení vlády.A to že myslí že bude cokoli svým chlebodárcům slibovat k ničemu nebude,jen by si tam udělal ostudu kdyby ty jeho sliby vláda zatrhla jako to udělala se slibovanými L-39 Ukrajině.Může být jen rád že se může vymluvit že mu to vláda ten výlet nepovolila.

Tak budou propouštět!!!Propouští i hromada podniků a že bych slyšel pláč to jsem nezaznamenal.Jenom brekot z televize a rádia.Zkrátka je potřeba ve vedení těchto médií začít pracovat efektivně jako v každém jiném podniku.

Pro mne je Ester Ledecká jednička,ty její jízdy v prvních kolech to byla fantazie.No a pak se vloudila chybička to se ale stává,sám jsem takové chvíle i zažil.Oklepat se a život jede dál.Držím jí palce ona ještě ukáže co umí.

Jo a ještě jedna věc!!Když podá tu slibovanou kompetenční žalobu jen se zbytečně strapní.
2