

Jedná se o neomalené poslance a senátory napříč celým politickým spektrem. Věřím, že jsou i vyjímky. Ti, kteří nemusí a stále berou a Ti, co nemusí a neberou-těch je samozřejmě minimum. Také je určitě malé promile těch slušných.

Všichni jsme byli mladí, a někteří z nás i někdy "nenormální", včetně mne 🫣. Nicméně v dnešní době jsou mnohem horší záležitosti a je jich bohužel čím dál více. Toto bych osobně označil za klukovinu.

Veškerá přemnožená zvířata je nutno regulovat, bez vyjímek!
94