Proč bych měl platit když nesleduji ČT ani rozhlas at si to udelaji jako placený kanál jako ostatní televize kdo chce ať platí darmožrouti
90leta se vrací
Nevím proč by nám měl diktovat agresor, když chcou válčit ať si to financuji sami
Proti komu budem zbrojit proti agresorovi USA
Je to to samé jako Rusko potřebuje Ukrajinu pro svoji národní bezpečnost
Pořád musíme byt kolonie Uhersko-Rakousko,sovětský svaz a teď EU to neumíme být někdy sami za sebe
jak může mít stejne emise jak benzin a nafta uz ať se to EU rozpadne
Samí tunel a ještě si rozdělí odostupné těm patří jen vyprašit kožich
To teda nevím kde na to přišli
Lháři jakych 110tis bylo tam mnohem vic lidí
Počkal bych až jak se to vyšetří minule to bylo podobné a nakonec to byla raketa ze strany Ukrajiny
Zachvilku nas bude kontrolovat kde kdo jen buzerace v posrane EU a ČR
Proč bych měl platit když nesleduji ČT ani rozhlas at si to udelaji jako placený kanál jako ostatní televize kdo chce ať platí darmožrouti
4