Bravo Dánsko 🙂
Jenže dezoláti u nás, fiala, rakušan, bartoš, jurečka, pekarová ... a nyní babiš, macinka, okamura tady nechávjí vegetit 300000 bojeschopných Ukrajinek a Ukrajinců místo toho, aby je poslali na pomoc panu prezidentu Zelenskému !
Naše politická reprezentace je dezolátní sorta odpudivých bytostí
Rusku vojáci nedojdou ale Ukrajině ano .. proto všichni co tu v komentářích brečí jak ji podporují by měli rozumět tomuto rozhodnutí dánská a okolních zemí .. jak může Ukrajina vyhrát když na bojišti nikdo nebude a jen v ČR bude 500 tisíc bojeschopných mužů kteří se záměrně vyhýbají
Štěstí že nemáme vládu profesora Fialy,mohli být všichni u nás.
390