Jak může být poslancem země člověk, který zpochybňuje nezávislost soudního systému té samé země, jejíž je poslancem? Turek a spol. by si měli konečně uvědomit, že řízení země není počítačová hra, ve které si můžete upravovat pravidla podle toho, jak se vám to zrovna hodí. Pokud poslanec nerespektuje Ústavní soud, tak nemůže být poslancem.
Podle Turka jsou soudy nezávislé jedině tehdy, rozhodují-li tak, jak chtějí Motoristé. V polistopadové historii naší republiky se ještě nestalo, aby součástí vládní koalice byla strana, která tak pohrdá principy právního státu. Proboha, kam jsme se to dostali?
Pokud by po takovém způsobu jednání a vyjadřování nebyla společenská poptávka, Turek by tak nemluvil. Je tady opravdu velmi mnoho lidí, kteří právní stát neuznávají a také se podle toho už 36 let chovají. A soudy naopak uznávají jen tehdy, když rozhodly na základě jejich úplatku.
Takže s Turkem a Macinkou na věčné časy!
zpravy.aktualne.cz/macinka-trva-na-tom-ze-ve

Kdo je ten Turek? Není on taky korunovanej?
376