O změně financování veřejnoprávních médií už rozhodli občané v demokratických volbách. Současná vláda na rozdíl od předchozí plní své sliby, které jsou v jejím prohlášení schváleném PS.
Zaměstnanci ČT a ČRo mají sice právo na stávku ale výsledky voleleb nedokázali i přes podporu současné opozice ovlivnit a nyní již nic na tom nemohou změnit.
Kolalice plni volebni program, ANO oznamovalo tenhle zamer pred volbama, vetsina lidi v CR si to preje, tak nechapu duvod stavky. Je to pouze administrativni korekce, nema to nic spolecneho se svobodou slova a nezavislosti techto medii. To je dezinformace, ktera manipuluje cast verejnosti.
Správně. Držím palce ČT a ČRo, protože zlu a hyenám se neustupuje. Asi nikdo nevěří, že tyto "úpravy" jsou něčím jiným než zaháněním veřejnopráva do pasti a slepé uličky, z které budou jen obtížně unikat.
Že to kryje vlastním slovem největší blbec Olda Klempíř, je jen hra, na kterou ještě nepřišel. Proč to kryje Nacher, relativně dosud se na svinstvech nepodílející, je možná divné, ale koho toustový chleba jíš, toho pieseň zpívej......
Chtěl bych se zeptat všech zastánců demokracie, svobody a nezávislosti! Jak by se teď měla zachovat vláda???
Má poslechnout 1tisíc rozhořčených zaměstnanců ČT? Nebo 10tisíc demonstrantů na náměstí?
Nebo má poslouchat 3 miliony svých voličů, kteří jim dali svůj hlas ve svobodných a demokratických volbách?
Co myslíte, demokraté?!?
Lidem dojde až s odstupem, co znamená "zrušení koncesionářských poplatků" a bude už pozdě.
Až politici budou tlačit na redaktory, co mají a nesmí vysílat, až se v diskuzích začnou objevovat "v rámci vyváženosti" nějací "plochozemci" kteří mají svůj názor.
Tak pak budeme ještě vzpomínat na nezávislou a kritickou žurnalistiku. 😄
(Ten smajlík je spíž hořce se smějící smajlík. Není nám pomoci. Hloupým lidem tohle stejně nikdo nevysvětlí.)
Kdo se jich ptal na jejich názor?!
Lidé rozhodli ve svobodných volbách a zvolili strany, které toto zrušení měly v programu.
Samozřejmě, že se brání, když jim chtějí vzít peníze (hlavně když mají neschopné vedení a žádný plán). Ale stávka a jakýkoliv jejich protest je útokem na výsledek svobodných voleb a demokracii jako takovou.
172