"Tak ať přitvrdí... budou chodit stále do vysílání v černém, třeba i s černou rouškou přes hubu, nebo černou páskou přes oko, mohou chodit pozadu, mohou přidat další černé lišty v TV a posunou o další minuty začátek pořadů...atd. Koho to tankuje, tak ať zaplatí pár odpustků rezatci a chlívku a jde demonstrovat. Mně osobně úplně šumák a jsem přesvědčen, že i většině společnosti."

Na zalidněné úvodní fotce je tedy husto. A to je jen zlomek ze cca 3000 zaměstnanců, z nichž min. tisícovka je nadbytečných. Stačí zredukovat nesmyslný počet kanálů na 2 max. 3 a bude na provoz dostatek peněz. O žádnou nezávislost nejde, ta tady nikdy nebyla - za Fialovy vlády obzvlášť.😉
Mě by zajímalo jestli oni protestující čtou komentáře lidí na toto téma? Z nich je zjevné, že většina společnosti požaduje větší hospodárnost, transparentnost a dnes už změnu financování, která jediná se mění a není žádným útokem na nezávislost. Stejně tak byla média závislá, když výši poplatků určovala taky vláda. Tak jednoduché to je. Jde jen o prachy.

bojí se, že přijdou o penízky, zvykli si na mega platy a teď se hrozí toho, že jim to skončí.....banda nenažraná, to se jim to žije z povinných poplatků....jen chtějí víc a víc a sedřít pracující lidi z kůže......ať si vás dotuje Fialova banda, nakradli si toho dost za ty 4 roky a tak ať si vás z toho platí, stejně jste poplatní jenom jim, vy vydřiduši.....🤬
Myslím si, ze ma každý možnost poplatky platit. Já je platit nechci. Vadi mi taky ,že Česká televize neni kontrolována, jak s penězi zachází.Soukromé televizní stanice mají méně zaměstnanců a mohou tvořit,dělat nové pořady, myslím že jsou taky nezávislé.A určitě vice jako ČT. Je to můj názor .Tak do mě 😉👍
Že by přestali vysílat? Ale beze všeho, prosím. Jedině tím potvrdí hypotézu, že nejsou potřební. Tohle je krásný příklad, jak cílená propaganda zblbne davy. Žádný důkaz, systém funkční ve Španělsku, Francii, Beneluxu, Norsku a v dalších zemích, ale tady to nemůže fungovat. Nemůže, protože opozice nechce aby to fungovalo. Milion chvilek si na tom založil business plán a ovce jdou a bečí a bečí.
Vypnete vysílání,protože ve vás namyšlení pracovníci,jsem ztratil důvěru už dávno zejména ve vaše redaktory a publicisty.Nezajimate mě,i když v minulosti jsem za vámi stal.Jak je možné že davy pracovníku vubec mohou stát před televizí. Porovnejte se z jinými televizemi a rozhlasovými stanicemi. Jde vám jen o peníze, a mnohým prosazovat své zájmy,a to i politické. Proto jste proti zájmům občanu si nechaly zvýšit poplatky od minulé vlády,aniž byste šetřili...
Z pohledu zaměstnance je protest pochopitelný. Kdo by neprotestoval proti tomu, že musí začít přemýšlet a šetřit? Kdo by neprotestoval proti tomu, že se někdo pokouší "narušovat jeho kruhy" a ohrožovat letité prebendy? Kdo by neprotestoval, když po něm chtějí začít dodržovat pravidla, která už léta nikdo nevyžadoval, tudíž nikdo ani necítí potřebu se jimi neřídit?
Z pohledu potenciálního konzumenta obsahu to už vypadá jinak, proto se nejspíš stávkující...
1,3 tis.