Absolutně nemuselo k ničemu dojít, pokud by zpravodajství ČT a soukromníci ala pan Šídlo, včetně dalších aktivistických slepců a nedemokratů tolik nebojovalo proti Babišovi. Normální člověk cítil a stále cítí, že je to za hranou, že veřejnoprávní média nedělají nezávislou novinařinu. Dnešní vláda se chová naprosto logicky, jen nechce přílévat olej do ohně tím, že dění pojmenuje pravým jménem. A to je vedení zpravodajství, které není schopno, bez jakékoliv...
anoestébákovi je provoz ČT a ČRo naprosto ukradený - ze státního rozpočtu na něj nedává ani jednu korunu.
Co je pro něj extrémně důležité - zastavit otázky a zpravodajství o jeho lumpárnách, které provádí pomocí svého vládního anopanoptika prospěchářů, extremistů a výfukářů.
Mít pod kontrolou veřejnoprávní sdělovací prostředky je mantrou všech totalitářů, mafiánů a lumpů....
🙁Omezení vlivu médií je snem každého, kdo má zejména rád totalitu. Takže estébácký zloděj, kriminálník a patologický lhář Ing. Andrej Babiš se spolu s tím proruSSkým ekosystémem (Okamura,Macinka), s kterým vládne, prostě snaží. Hlavně aby mohl dál krást a nešel do kriminálu, kam patří.
Přesně jak to říkal p.A Šoltéz.Nejdřív příjde na řadu veřejnoprávní TV,pak se začnou řešit neziskové organizace a hned poté přijde na řadu nezávislist justice.
Kolik,že let to trvalo než miliony Čechů procitli z socialistické snu pod vedením KSČ!?!?
Babišovi jsou bohužel stávkující jen k smíchu a opovržení, řekl že mají tu demokracii, tak ať klidně stávkují a jen se u toho posměšně ušklíbal. Bez kamer pak dodal, že však oni až to pocítí na mzdě a nebudou mít na hypotéky a budou zase poslušní.. ano to je náš bezohledný a bezcharakterní premiér.
Tenhle šmejd se všem občanům i kolegům i svým hloupým voličům jen vysmívá a jede si své dotace a potěšení z ovládání a ponižování lidí, kteří mu nechtějí být sluhy.
Vláda Agrofertu a národní destrukce potřebuje zničit nezávislá a objektivní média veřejné služby.
Takhle nastupují všechny tyranie.
Tohle je přestupní stanice na započaté cestě do nesvobody.
Jak je stávka i včerejší demonstrace nespokojené občanské společnosti rozčilují, jak je štve, že nemlčíme, ukazuje zesílená aktivita botů i stovky vzteklých komentářů jejich zmanipulovaných voličů.
1,4 tis.