Televize a rozhlas jsou přežitek doby, čas, kdy každý kutil mohl sestrojit doma krystalku na příjem vysílání jsou pryč, technicky je to zcela nemožné. Nezávislou funkci médií a informačního toku přebral internet (pokud není pod selekovaný), stejně tak mi chybí nezávislá média, kterým dávám mnohem větší váhu než ct nebo čro. CT jsem sledoval naposledy na Vánoce a rádio poslouchám výhradně komerční, protože si chci odpočnou. Kritici prominou, ale boj za...
Boha to je teda kriku a nalepkovani. Vzdyt vetsina lidi ani ct nesleduje uz vubec ne zpravy ct, to tak ct sport ma sledovanost a to nejsem sportovni fanda.
I kdyby ti co podporuji stavku meli pravdu, tak ja chci mit moznost vsechny ct i rozhlas smazat ze svych prijimacu aniz bych je musel platit aby to bylo fer.
Když jsou demonstrace a stávky sluníčkářů, protože zbytek lidí jim nechce platit televizi.
Neměla by být i demonstrace, aby sluníčkáři začali zbytku platit Internet - odkud většina lidí bere informace, protože Česká Televize zapomněla že už nemá plnit propagandistické úkoly XXVII. sjezdu KSČ.
..a není to celé, "nafouknutý přežitek"?
Já TV vysílání nesleduji 10 let.
Totalně mě vytáčí množství a "vulgarita" reklam.
Tady to stěmi poplatly. Stávkou. Demonsteacemi.
Ti vše vim z internetu.
A vlastně bych se bez toho možná obešel.
Více mě zajímá dění na Ukrajině. V USA. V Číně. V Bruselu ats.
Stávkujte klidně furt..Jste jedna nejhorší televize co znám...Všichni odejděte..Ale držíte se tam jak klíšťata..Pokud se mě někde nelíbí tak odejdu..Ale takové penízky za nic se hodí že..Vy nevidíte, že vás lidé ve většině nechtějí.. Úplně se vypněte..
Je jiná doba. Mladé už nezajímá ČT a rádio. Ti koukají na jiné kanály se svobodnou volbou sledování pořadů. Co se zpráv týče, po internetu je veškeré aktuální dění sdíleno dříve než sledování opakování dění z minulého dne ve smyčce a čekání na večerní premiéru zpráv o kterých už dávno víme že sociálních sítích. A pravda se tam stejně neříká, co si budeme nalhávat.
138