😫😡 a chci a chci a dostanu všechno, co chci, nebo vás dám k soudu. Ale co podepisuji, ale nechtěl sem, si dejte k soudu vy ostatní.
Tak takového prezidenta jsem nechtěla a nechci. Ostatní si dělejte volbu podle sebe
Pane Pavle, myslím, že jste už dostatečně zralý na to, okamžitě vyhledat lékařskou pomoc . Jo a vaše žena ať laskavě lidu zase vrátí těch 100 000,- co neprávem pobírá. Děkujeme lid ČR. Jo a podejte demisi prosím!!!!
Ať si tam jede sám, on je přece ten nejchytřejší z NATO. On to vše zvladne a pokud ne, příště už snad dá pokoj a zůstane doma.
352