Akreditace, doprovod, fotoaparát a možná lékárničku, kdyby bylo potřeba tam někoho zachránit, místo v letadle a tečka. O tom, že to povede jsem tam nic nečetl a rozhodně to z toho PO "jasné" není. Ale to si kluci, které tento člověk do funkcí jmenoval, měli uvědomit.

Pokud Babiš a Macinka prezidentovi ustoupí a Pavel se stane vedoucím delegace, popř. se zúčastní oficiálních akcí, bude to jejich prohra v očích voličů. Určitě si jsou si toho vědomi. Ještě může být veselo... Třetí komora (ÚS) možná přispěchá s nějakým dodatkem. Co by pro svého chlebodárce neudělala...
No, konečně budou volby zajímavé. Já ho volil, protože jsem nechtěl Nerudovou ani Babiše. A věděl jsem o něm jen to, že byl generál ve štábu NATO. Hmm. Vypadalo to na dobrou volbu. Celkem mi vadí ty argumenty, jak má silný mandát, že ho volilo 3,5 mil. lidí. Myslím, že mnozí asi ne pro jeho osobnost, ale aby Babiš nebyl prezidentem. Třeba se mýlím, ale já to tak udělal.
Už ho volit nebudu. Protože proto.

Agenta Pavla na to druhé kolo od počátku připravují Kolář a spol. Moc a prachy nesmrdí a naopak vábí kandidovat dál ! Tento prekabateny komunista stejně jako ten druhý nejvyšší by řekli, že dokonce skvěle voní i špinavé peníze. Jako za bitcoinu z drogových tržišt. Žijeme v krásné zemi, ale divné době, kdy pravda ani láska rozhodně nezvítezi. Už nejsou pro samou lež, manipulaci a závist ani vidět.
"kdo bude na společné fotografii ze summitu společně s předními světovými státníky "
pokud by tohle byla pravda , tak je potřeba udělat vše aby tam nebyl .
Je to neuvěřitelné, ale vše tomu nasvědčuje. taková zarputilost a fňukání to se jen tak nevidí. O ničem nemůže rozhodnout , za nic neodpovídá, . Ta fotografie je jediné o co tu jde.
Doufám že to jeho voliči vidí a v dalším období to hodí raději někomu jinému .
Delegaci povede premiér. Prezident se zúčastní, když si to vymohl u Ústavního soudu. Ale bude tam jako páté kolo u vozu, protože program s jeho účastí nepočítal. Což se Babiš prezidentovi snažil vysvětlit. A je také otázkou, jak se tam dopraví. Zřejmě transportním letadlem armády, CASA. Tedy jako zásilka, spíše balík, který nikdo neobjednal a je pouze do počtu. Tak to se vyplatilo, tlačit na pilu a štěpit společnost. Děkuji, prezidente! Váš volič Jarda.
....jako musím říci, že pan Pavel má skvělé poradce a fázuje svou strategii přesně kam potřebují a asi s cílem, úplně vytlačit vliv pana Macinky a vlády. Nejprve soud, nyní protokolární postupy a co bude pak?
Osobně se mi to celé hnusí a i přístup pana prezidenta a nyní již vím, že jsem při prezidenských volbách neudělal dobrou volbu ač částečně s ním souhlasím že pan pan Macinka nechová adekvátně k pozici jakou zastává + neuctivě a bez pokory k hlavě státu...
Pavel tam bude jak páté kolo u vozu. Jsem zvědavěj jakou roli mu tam přisoudí. Myslím že se ještě pobavíme.
567