Od prvního zápasu bylo patrné, že tam nepatříme. Sportovní stránka nebyla naplněna a byla spíše ostuda. Je to realita dnešního českeho fotbalu ! 15 minut a vypnuto. A vymlouvat se na počasí a nadmořskou výšku? Pro všechny stejné podmínky, jen výmluva. Jsem sportovec a umím přiznat, že to bylo nad moje síly.
Vůbec se mu nedivím.. Být označen za obětního beránka když těch beránků tam bylo asi 25 je velice nespravedlivé. Zrcadlo které nám nastavil světový fotbal bylo hodně špatné. Změna musí začít od žáků. Musí se naučit že se pěší fotbal hrál v minulém tisíciletí a teď už je to málo. Vyhodil bych celé naše fotbalové vedení které to taky nechce vidět. Vinníkem mezinárodní ostudy je Schick a jedeme dál..?
ani se mu nedivím, ale je smutné že právě k němu nejsou trenéři schopni najít typ hráče ale Vízek a.j.
a těm jiným hráčům a hráčům naší celé ligy bych povině naordinovál, že musí sledovat zbytek MS, aby viděli,jak se fotbal má hrát a jak do toho musí dát celé srdíčko/ za ty peníze co berou/ Po tomto vystoupení na MS bych celé té partě nařídil vrátit prémie a dát je do rozvoje našeho mládežnického fotbalu....
Čekal jsem že to bude strašné, ale takový hnus jsem nečekal. Už jen proto vstávat ve 4 ráno nebo ve 3 ráno. Nevyspaný a ještě zhnusený. Nejsem závistivec, ale zajímala by mě jejich odměna za předvedenou hru.
Nedivím se, kvůli Koubkovi bych skončil taky,napsal to ale kulantne, nechtěl urazit někoho,kdo tam neměl vůbec co dělat.A teď domě.
47