Janoušek málem za vraždu pod vlivem dostal 4,5 roku, za utýrání zvířete může pachatel v extrému dostat 6 let, za Mr. Coubal co svým Porsche srazil matku, která následně umřela, vedoucí kočárek dostane podmínku....
Ale jak sáhnete na peníze a nemáte konexe, dostanete mnohem víc.
Nepozastavují se nad trestem pro důchodkyni/zlodějku, ale nad těmi ostatními tresty...
Vítejte v bananarepublik čekyja....
Kdepak se hrabou nejake zahranicni raje!!!
TOHLE je zeme snu!!!!
Advokatka a 15 let krast a okradat bez povsimnuti.
Aha a ten policajt, co si jako vsimnul, asi dostal drzhubne.
A sedmicka za 161 melounu? Vysmech
Zakony jsou zde od toho, aby se nedodrzovali a nebo dali lehce obejit = jsou site na miru zlodejum z vyssich vrstev.
A hlavne lide, kteri by meli dodrzovat zakon, tak ti jej nedodrzuji.
Výborně - tak po čtyřech letech vyšetřování a prvního soudu jsme se dozvěděli, že 7 a 5 let na tvrdo, teď se budeme ještě další tři roky odvolávat, pak budeme marodit, než nastoupíme do výkonu trestu...no a pak si klidně umřeme...to je celé, nic víc...a holka si odsedí tři ročky a bude v pohodě...a 161 mio doma...
I kdyby si odseděla celých 7 let (což neodsedí, protože je cca ýe 4-5 let doma) tak to dělá měsíc kriminál za každý necelý dva miliony. Za takovou částku by si asi každej šel na chvíli do hotelu s plnou penzí sednout. Když si vezmu, že čtvrtinu života strávím v práci abych uživil rodinu, zaplatil hypotéku a všechno kolem, tak jsem mohl jít tak na sedm let do basy, pak bych poplatil všechno a do konce života jsem už nemusel pracovat. To jsou motivační tresty panečku, jen co je pravda.
takže když ukradnu 161 miliónů, dostanu 5 let a 9 měsíců nebo nejhůř 7 let. Hmmm... to je skoro 2 miliony měsíčně za dobu, co budu zavřená. Hele to je vlastně kšeft století! Možná ji pustí i dřív, protože má špatný zdravotní stav nebo bude hodná babička. Udivuje mě, jak moc se to vyplatí.
Kdyby těm podvodnicím hrozilo 30-40 let natvrdo,když neřeknou,kde ty peníze jsou a ty peníze nevrátí, nebo 2-3 roky, když je vrátí s úroky zpět,hned by se ty peníze našli. Tý starý podvodnici dají sedm let na půlce ji i dceru pustí a dcera a její rodina do smrti nemusí hrábnout. A okradeným lidem zbudou oči pro pláč . V takovém právním humusu si tady žijeme.
Za zruinované sny a životy tolika lidí mi to nepřijde jako přísný trest. Skoro bych řekl, že se jim to vyplatilo. Babka to má na 3 a 1/2, kdy si bude moci požádat o prominutí trestu a dcera za 2 a 1/4 roku. To jim za ty prachy stálo. Navíc se nikde nepíše o náhradě škody. Ta by měla být do plné výše škody, jinak je to výsměch všem poškozeným.
143