Dalo by se to stručně okomentovat: Babiš si se svými kumpány řekl o přesdržku, tak dostal. Není to ale veselý příběh, až sem to nemělo dojít. Byly tady kompromisní návrhy, které nebyly vládou vyslyšeny. Škoda již byla bohužel napáchána.
Proč by se měla domlouvat vláda na společné účasti s panem Pavlem?
Ať si všechno zařídí, zaplatí a zodpovídá ten co takhle rozhodl.
Nejlepší by bylo když je taková situace se omluvit a do Ankary vůbec nejet!
Ať si následky nese Kolář s Péťou.
Stejně jim jde hlavně o soukromé kšefty a ješitnost.
Všechno je nezvyklé, všechno je kampaň, všichni jsou zaujatí... všichni jsou proti chudáčkovi Babišovi co se musí skrývat jak malá holka za sukní imunity 😅
Opravdu neuvěřitelný tento člověk... to i Sobotka působil jako silnější premiér a to s ním Zeman nakonec těžce vytřel.
672