opzice se raduje je to slyčet už dobře půl hodiny v čt 24,střídají se tam jak paňáci na orlojí,Havel Jurečka a budou další,dnes bychom si je užili,ale já radši vypínám,a´t žije náš nestranný ÚS,který rozhoduje podle zvyklostí
Nejen opozice přivítala předběžné opatření ÚS. Všichni co jsou vybaveni mozkem musí pocítit uspokojeí. A Macinka s Babišem ať se neomlouvají. Stejně by to nebylo upřímné a teď budou mít haldu času ,aby mohli ,,makať,, na další podbabině(či snad podbabišině). Dobře ÚS !!!
Být vládou tak tam nechám prezidenta po tom úžasném vítězství letět jen jeho aby všechno dohodnul a podepsal za ně.A vláda může jít někam na koupaliště.Aby si to grandiozní vítězství opozice užila.Až Pavlovi řeknou že nic podepisovat nemůže tak někde u ZOO zachrání uprchlého klokana a může se vrátit domů.
Upřímně,být ve vládě tak po tomto skandálním předběžném opatření zareaguju tak,že z vlády s Pavkem nikdo nepoletí.At si tu ostudu vyzere sám a ještě bych připomněl Trumpovi,jak že se to PEPA o něm vyjadřoval.
Osobně být Babišem, tak se s tím ubulencem z hradu přestanu úplně bavit. Nemá to cenu.
212