Budu se opakovat, ale tato nedospělá hloupá mafiánská příživnické děcka je potřeba dostat z politiky a veřejného života, nebo tuto společnost rozvrátí. Udělejme generální stávku bude to finálně stát méně než je nechat 4roky rozvracet zemi. Ať klidně Pavel udělá s Babišem veřejnou dohodu, že mu za jeho trest dá milost, ale ať odejde do politického důchodu klidně na zámeček do Francie, ikdyž tam asi NE, tam by ho v tu chvíli zavřeli. Tohle musí skončit...
Jen pro informaci Pana Prezidenta volilo 3,36 milionů voličů, macinkovo dvoutakty tři sta tisíc voličů což je desetina. O 1,7 %, překročili hranici 5% vstupu do sněmovny. V tuto chvíli se dá tušit, že těch 1,7 % voličů prozřelo, takže v současnosti těch pěti procent nedosahují, bohužel se vládě drží jako klíšťata a škodí každým coulem...
Jak se dezoláti, flastenci, motůrci a koblihy radovali a vysmívali se, když Babiš s Macinkou oznamovali, že pan prezident nikam nejede. Teď vzteky nevidí a hrozí jim psychický kolaps. Jo milánkové kdo se směje naposledy, ten se směje nejlíp.
Takže ústava pro PP neplatí, dělá si co chce a dělá z ústavy trhací papír. Je to nejhorší prezident za celou historii Československa a České republiky. Nikdy to můj prezident nebyl a myslím si, že nejsem sama. Těším se až na hradě skončí a on skočí.
Každý rozumný občan České republiky má právo bojovat všemi dostupnými prostředky proti agrofertizaci našeho právního systému, veřejných institucí a zároveň se tvrdě vymezit proti těm, kdo se chtějí paktovat s 🇷🇺 rudou bestií a šířit tu její narativy. A tím občanem pan prezident je.
154