O předběžném opatření obvykle soud rozhoduje rychle. Na tom není nic divného. Předběžné opatření nijak nepředjímá finální rozhodnutí. Svým výrokem tak Babiš dokazuje, že nejen Ústava je pro něj Španělská vesnice, ale též se neorientuje v soudním procesu, a to je u soudu pečenej, vařenej.
Spíše bude zajímavější sledovat, jak se s nařízením vypořádá Macinka. Ten se jednou vyjádřil, že i když mu to nařídí soud, tak bude "odvážnej" a prezidenta i tak neakredituje.
Okamura má IQ pod 50 ? To jako fakt čekal, že se tes spor bude táhnout roky ?
A co chcete probírat pádě Pittomio? Pan Pavel prostě jede. Prohráli jste.
Chápu, že nechcete, aby jel, protože má větší IQ než celá současná vláda dohromady.
Každý rozumný občan České republiky má právo bojovat všemi dostupnými prostředky proti agrofertizaci našeho právního systému, veřejných institucí a zároveň se tvrdě vymezit proti těm, kdo se chtějí paktovat s 🇷🇺 rudou bestií a šířit tu její narativy. A tím občanem pan prezident je.

Budu se opakovat, ale tato nedospělá hloupá mafiánská příživnické děcka je potřeba dostat z politiky a veřejného života, nebo tuto společnost rozvrátí. Udělejme generální stávku bude to finálně stát méně než je nechat 4roky rozvracet zemi. Ať klidně Pavel udělá s Babišem veřejnou dohodu, že mu za jeho trest dá milost, ale ať odejde do politického důchodu klidně na zámeček do Francie, ikdyž tam asi NE, tam by ho v tu chvíli zavřeli. Tohle musí skončit...
Jen pro informaci Pana Prezidenta volilo 3,36 milionů voličů, macinkovo dvoutakty tři sta tisíc voličů což je desetina. O 1,7 %, překročili hranici 5% vstupu do sněmovny. V tuto chvíli se dá tušit, že těch 1,7 % voličů prozřelo, takže v současnosti těch pěti procent nedosahují, bohužel se vládě drží jako klíšťata a škodí každým coulem...
To už je na žalobu za rozeštvávání společnosti panem Okamurou. Urážku na cti ústavních činitelů (soudců) . To je fakt materiál, co se dostal loni k moci. Na tuhle éru se bude vzpomínat jak na Jakeše. Blbost vládne Česku.
Všechno je nezvyklé, všechno je kampaň, všichni jsou zaujatí... všichni jsou proti chudáčkovi Babišovi co se musí skrývat jak malá holka za sukní imunity 😅
Opravdu neuvěřitelný tento člověk... to i Sobotka působil jako silnější premiér a to s ním Zeman nakonec těžce vytřel.
674