O předběžném opatření obvykle soud rozhoduje rychle. Na tom není nic divného. Předběžné opatření nijak nepředjímá finální rozhodnutí. Svým výrokem tak Babiš dokazuje, že nejen Ústava je pro něj Španělská vesnice, ale též se neorientuje v soudním procesu, a to je u soudu pečenej, vařenej.
Spíše bude zajímavější sledovat, jak se s nařízením vypořádá Macinka. Ten se jednou vyjádřil, že i když mu to nařídí soud, tak bude "odvážnej" a prezidenta i tak neakredituje.
Okamura má IQ pod 50 ? To jako fakt čekal, že se tes spor bude táhnout roky ?
A co chcete probírat pádě Pittomio? Pan Pavel prostě jede. Prohráli jste.
Chápu, že nechcete, aby jel, protože má větší IQ než celá současná vláda dohromady.
To už je na žalobu za rozeštvávání společnosti panem Okamurou. Urážku na cti ústavních činitelů (soudců) . To je fakt materiál, co se dostal loni k moci. Na tuhle éru se bude vzpomínat jak na Jakeše. Blbost vládne Česku.
Takže když Ústavní soud rozhodne rychle, je to problém, ale když běžný občan čeká roky, je to taky špatně? To pak ale není argument o podjatosti, spíš o fungování justice obecně. Navíc jde o předběžné opatření – to má být ze své podstaty rychlé. Označovat to za ‚vazalství‘ je docela odvážný výklad. To je opravdu úroveň argumentace od veřejně působící osoby, pane Okamuro?
Pánové zjevně nechápou rozdíl mezi předběžným opatřením a rozsudkem. Ty se totiž mohou lišit. U předběžného opatření jde právě o to, aby bylo rychlé, např. v případě opatrovnických soudů mohou být schváleny i během jednoho dne, prostě jde o rychlé rozhodnutí, které nesnese odkladu, na základě aktuálně známých skutečností.
Ten Bureš je opravdu nedouk ve všech směrech! ÚS nevydává žádná "Rozhodnutí", to si Bureš plete s se Správním řádem - zřejmě si to "osvojil", když mu přicházela různá Rozhodnutí o pokutách; ÚS soud vydává Nálezy, ale v tomto případě to není ani Nález, nýbrž Předběžné opatření. Pro Bureše je to ale "monstrance jako menstruace" - a není divu, když slunce je planeta krávě se mléko tvoří v žaludku. Prostě prototyp potomce.
162