Každý rozumný občan České republiky má právo bojovat všemi dostupnými prostředky proti agrofertizaci našeho právního systému, veřejných institucí a zároveň se tvrdě vymezit proti těm, kdo se chtějí paktovat s 🇷🇺 rudou bestií a šířit tu její narativy. A tím občanem pan prezident je.

Budu se opakovat, ale tato nedospělá hloupá mafiánská příživnické děcka je potřeba dostat z politiky a veřejného života, nebo tuto společnost rozvrátí. Udělejme generální stávku bude to finálně stát méně než je nechat 4roky rozvracet zemi. Ať klidně Pavel udělá s Babišem veřejnou dohodu, že mu za jeho trest dá milost, ale ať odejde do politického důchodu klidně na zámeček do Francie, ikdyž tam asi NE, tam by ho v tu chvíli zavřeli. Tohle musí skončit...
Asi zapomněl, že už není generál. A když dělá jedna strana naschvály druhé, nemůže se divit. To mi připomíná: to je moje bábovička, to teda není ... Ať raději jede na moto GP nebo fandit nemehlům do Mexika. Udělá větší parádu..
Jen pro informaci Pana Prezidenta volilo 3,36 milionů voličů, macinkovo dvoutakty tři sta tisíc voličů což je desetina. O 1,7 %, překročili hranici 5% vstupu do sněmovny. V tuto chvíli se dá tušit, že těch 1,7 % voličů prozřelo, takže v současnosti těch pěti procent nedosahují, bohužel se vládě drží jako klíšťata a škodí každým coulem...
Jak u nás dokážeme z naprosté kraviny udělat aféru za pravdu které budou plamenní řečníci a jejich ovečky stát na barikádách (oboustranně). Fakt už si žijeme v luxusu, když se zabýváme taktovými kravinami. Na obou stranách ukřivdění narcisové (Macinka, Pavel pro nechápající), kteří mají pocit že se kvůli nim zhroutí svět.
Paní učitelko maminka říkala, že mě tam musíte vzít. Tak pojď, Pavlíku, když sis to vymohl, tak teda pojď.
Jak to bude vypadat? To mu nedochází, že se strašně ponižuje?
649