Od první vteřiny vstupu Babiš, Okamury a spol. na českou politickou scénu jenom zlo. Ano, zvolili je naši občané, kterým naslibovali to, co POTŘEBUJÍ ONI SAMI. A teď lžou, že oni přece za nic nemůžou, že když jim to jednou slíbili, tak to musí plnit. Střet zájmů, beztrestnost za podrazy, machinace s dotacemi, které tolik potřebují drobní podnikatelé, žádní miliardáři. Obracení hněvu proti většině užitečných Ukrajinců. Obhajování veřejného hajlování...
Aby nakonec celá vláda do Ankary neletěla, vše bojkotovala a celý sám pán prezident, by tam byl tak dobrý na potřásání pravicí. Protože rozhodovat nemůže o ničem, co se týká armády, nákupů a peněz.
Ať si tady všichni položí otázku. Na co tam pan prezident vlastně potřebuje jet?
Rozhodnout nemůže bez vlády opravdu o ničem.
Všichni kdo mají všech pět pohromadě ví, že je to jen zlomyslnost od Macinky, za to že prezident odmítl jmenovat ministrem jeho slaboduchého hajlujícího rasistického kumpána. A že je Babiš slaboch, který to nechal dojít takto daleko.
Nemáme u nás kompetentnějšího člověka na otázky evropské bezpečnosti a NATO, než je Pavel. Na Macinku nebo Babiše tam nebude nikdo zvědavý.
A zlomyslnosti budou pokračovat, pokud soud nevymezí mantinely....
Neumím si představit, že by někdo mohl mít tu pravomoc nedovolit účast na akci, která se týká otázek bezpečnosti naší země vrchnímu veliteli ozbrojených sil ČR, . 1. ústavnímu činiteli - hlavě státu, prezidentovi zvolenému přímou volbou v demokratických volbách jasnou většinou. Že by něco takového soud potvrdil.
Nemáme tu pravda prezidentský systém, ale ani premiérský.
Tyhle věci se řeší za zavřenými dveřmi, ale pokud se PePa rozhodl komunikovat s vládou skrze spřízněná média, je to jeho věc. Co je to za člověka, který plive na svůj vlastní národ tím, že od počátku nerespektuje výsledek demokratických voleb a neustále podkopává autoritu vlády?
Trocha infa od AI
V moderní společnosti neexistuje legální povolání, u kterého by člověk nenesl vůbec žádnou odpovědnost. Každá práce spadá pod určitá pravidla, pracovní smlouvu, Zákoník práce nebo trestní zákoník
Lidé, kteří nejsou schopni nebo ochotni nést zodpovědnost za své činy, se často dostávají na okraj společnosti nebo do institucí, které za ně převezmou kontrolu a řízení jejich života. Kam přesně patří, závisí na míře a...
Babiš měl tenkrát tu žalobu podat, ale to by nesměl být ten, co je nejvíce spokojen s tím, že Turekm mu nebude strašit ve vládě. Prezident vlastně udělal práci za něj. Macinka se toho chytře chopil a krmí své voliče zástupnými kulturními válkami, místo, aby jim vysvětlil, kde se poděl program, který volili slibující šetřit a hlídat Babiše.
opoziční loutka si uzurpuje moc, není vyloučeno, že jim voleni ústavni soudci rozhodnou jak je jejich zvykem ( důchodci jsou škoda - jejich platy jsou povinnost).
Nu což, ať tak či onak za rok jsou volby a skupina která nevolila tohoto uzurpátora se může a musí dohodnout na jiném prezidentu. Pak budou kvičet ještě víc a někteří bonzovat až na měsíc.
je mi zle z těch veksláckých gaunerů, co umějí situačně manipulovat s 33 % voličů a využívají k tomu skrytou sílu sociálních sítí, a to bez ohledu na morálku, která je v pravé občanské společnosti víc než zákon (M.L. King, F. Bastiat, Sofoklés, T.G. Masaryk, G. Jellinek, T. Hobbes, Augustinus). Právo a morálka jsou pevně propojeny. Nad lidskými zákony (psaným právem) existuje vyšší, „přirozené právo“ (morálka, lidská práva, božský řád).
Slušnost proti mafii a lhářům. To znamená proti Babišovi, který se v devadesátkách scházel s Pitrem, Mrázkem či Krejčířem. Kdo z opozice tohle o sobě může říct milí voliči ANO?
561