Česká republika je civilizovaná země.
🤫
Akorát ve vládě je to sebranka složená za účelem zajištění poslanecké imunity pro dotačního podvodníka.
Zlodějský oligarcha a jeho veksláci a ruské služky.
I to se v civilizovaných zemích vyskytuje, bohužel.
V civilizované zemi by se spolustraníci z partaje, jeden estébák a druhý sympatizant s okupací nestali premiérem ani prezidentem.
BTW: Je ještě nějaká jiná svobodná, demokratická země na světě která má ve svém čele komunistického lampasáka 🤔
V civilizované zemi by celá pětidemolice s Dozimetrem, bitcoiny a dalšími aférami dávno seděla ve vězení, místo aby dál škodila, kde se dá.
A hlavně – v civilizované zemi by bývalý rozvědčík a soudruh nebyl prezidentem. Takže bych na tvém místě raději pomlčel. ☝️
A takové řeči o tom, že „někdo něco odpracoval“, jsou opravdu k smíchu.
Každý rozumný občan České republiky má právo bojovat všemi dostupnými prostředky proti agrofertizaci našeho právního systému, veřejných institucí a zároveň se tvrdě vymezit proti těm, kdo se chtějí paktovat s 🇷🇺 rudou bestií a šířit tu její narativy. A tím občanem pan prezident je.

V civilizovane zemi by si prezident nevytiral zadnici s Ustavou, jako to dela Pavel.
V civilizovane zemi by prezident neposilal kamosum z Ustavniho soudu zaloby na vladu, aby mu expresne jako kamaradsoft za sve nominovani vydali rozhodnuti do druheho dne.
Mimochodem, jde si takove expresni rozhodnuti soudu vymoci i pro normalni obcany? Klidne za priplatek?...
No jo, v normální zemi.
U nás neuznává výroky soudů ani premiér - žvatlá tu o politickém procesu, nových padesátých...
Stáváme se ne banánovou, ale spíš korbáčikovou republikou.
1,3 tis.