Tady vůbec nejde o nějakou mstu ze strany některých členů nynější vlády ... všechno začalo prohrou bývalé vlády. To nestrávil ani pan prezident ani média ... a dávají to najevo při každé příležitosti. Zářným příkladem je Milion chvilek, není třeba komentovat.
No a teď už to jen graduje a předpokládám, že jsme teprve na začátku.
Pan prezident si snad uvědomuje (alespoň to prohlásil), že bude respektovat stanovisko vlády na summitu. Ovšem z minulosti víme, že má selektivní...
Totéž může tvrdit i Macinka, či premiér, protože PP se svým negativním postojem vůči volebnímu výsledku netají od první chvíle. Následovaly tanečky se jmenováním premiéra, Turka, podání tr. oznámení kvůli Macinkovým SMS, podpora protivládním demonstracím Milionu chvilek, kritika vlády v otázce výdajů na zbrojení- a to i v zahraničí. Nově samozřejmě kritika připravovaného mediálního zákona s podporou stávky, o cestě na summit NATO nemluvě .Je mi líto, ale...
Předběžné opatření poslalo rozvědčíka Pávka (čti Petra Pavla) do Turecka.
No uvidíme jak se pak rozhodne, ale nyní hradní uplakánek vyhrál jednu bitvu- to neznamená že vyhraje válku.

Rudý, bolševický nok, dnes ovšem kovaný demokrat☝️ a předražený zážitkový prezident, soudruh Pávek, dosáhl dalšího vrcholu trapnosti a rozeštvání společnosti, přesně tak jak ho to učili při studiu na špicla pod taktovkou KGB. ✌️♥️
Teď bude makake a micinke kvičet něco o účelofce a aktivistickém ÚS, ale je jim to houby platné. Kdyby STBák tupě neposlouchal kikinovu podržtašku, mohl se tomuto trapasu vyhnout. Až teď přiletí na summit, bude všem ještě víc k smíchu než byl dosud. Dobře mu tak
Rozvedcik jaksi zapomina, ze zadny jiny prezident nezkousel delat vlastni (zahranicni) politiku rozdilnou od politiky vlady.
Snad neposlechnou... Jaký asi taky může hrozit trest??
Držím palce Babišovi a Macinkovi. Lampasák a hlas opozice tam nemá co dělat. Už tak tam bude Babiš horkotěžko vysvětlovat neschopnost Fialy a neplnění 2% HDP za předchozí 4 roky...
Kdo se domníval, že by to dopadlo jinak musí si dát mokrý hadr
Ty blekoty soudu o naléhavosti by si měli vzpomenout jak naléhavě rozhodovali u fialovců a další debata nemá smysl
Doufám jen , že ho tam tedy vezmou a udělají tam z něho kašpárka, že s ostudou odjede a bude litovat, že to dohnal až sem , já bych šel za usa presidentem ukázal na něj prstem a sdělil mu ,že to je ten bolševik který o něm prohlásil že je odpudivá bytost a ani ruku by si s ním nepodal a bude vymleto
Pavel nic nevyhral. Pouze se totalne ztrapnil a jako naprosty ubozacek se vnutil nekam, kde o nej nikdo nestoji. Je o obycejny zoufalec, ktery lete po kolenou a zadoni aby ho nekam nekdo vzal. Je to naprosto odpadni a bezpaterni clovek s nulovou sebereflexi. Stydim se za to, ze tento clovek se kdy stal prezidentem…..

On mluví o pomstě, tam kde mantinely stanovuje Ústava. Lide takového vůdce na venek jste si zvolili, schopného žalovat pro osobní ego kohokoliv i vládu. Nepotřebný a neschopný lampasák s lokaji na ÚS.
546