Agenta Pavla na to druhé kolo od počátku připravují Kolář a spol. Moc a prachy nesmrdí a naopak vábí kandidovat dál ! Tento prekabateny komunista stejně jako ten druhý nejvyšší by řekli, že dokonce skvěle voní i špinavé peníze. Jako za bitcoinu z drogových tržišt. Žijeme v krásné zemi, ale divné době, kdy pravda ani láska rozhodně nezvítezi. Už nejsou pro samou lež, manipulaci a závist ani vidět.
ÚS mimo jiné zdůvodnil předběžné rozhodnutí, tím, že v minulosti ČR na summitech zastupovali prezidenti. Tedy, že je to tradice.
Také tu máme tradici, že minulí prezidenti vždy obhájili mandát. Co se stane v případě, že Pavel neobhájí? Podá žalobu a ÚS zruší výsledek voleb? Nebo vyjádří "předběžnou opatrnost" a volbu zruší a potvrdí Pavla na další období jak velí tradice?
Jak je možné, že v roce 2028, skoro 40 let po revoluci bude moci na nejvyšší státní funkce všeobecně kandidovat někdo, kdo má minulost spojenou s komunistickou stranou. Copak v České republice nejsou žádní slušní kandidáti nezatížení členstvím v této straně, nebo už spousta voličů zapomněla na rok 1989…a stačí jim dodatečná omluva o “ mladistvé nerozvážnosti” podpisu členství ??
No upřímně doufám, že se najde někdo vhodnější. Mít komunistu na hradě 37 let po revoluci je opravdová ostuda. Tenkrát to bylo bud on nebo Bureš. Komunista nebo STBák. Tak snad to bude komunista vs člověk s normální minulostí a konečně budeme mít normálního, slušného prezidenta. Něco jako byl Havel. Zatím je to jenom z bláta do louže.
Pávkovo ego je neskutečné....po tomhle všem co tady předvedl ho to motivuje k tomu aby znovu kandidoval??? To snad nemyslí vážně, protože každý normální člověk už ho ve volbách nezvolí...podřezal si pod sebou větev jen tak dál a půjde do kopru ne n hrad....Nevolila jsem ho a NIKDY nebudu je to odporná lidská bytost...ne Trump o kterém to pronesl, ale on sám
Já ho volil ale už nebudu, nějak se mi nelíbí že si řekl o plat své ženě, nelíbí se mi že dělá laciná gesta a chodí všude kde ho chtějí, všude se dostane jako VIP ale že by třeba vzal někam nějaké děti aby měli zážitek to ne, fotí s Canon a má čepici s jejich logem, prostě chodící reklama na cokoliv, znevažuje svůj úřad, a to ještě neříkám nic o tom že to byl komunista jak řemen.
No, konečně budou volby zajímavé. Já ho volil, protože jsem nechtěl Nerudovou ani Babiše. A věděl jsem o něm jen to, že byl generál ve štábu NATO. Hmm. Vypadalo to na dobrou volbu. Celkem mi vadí ty argumenty, jak má silný mandát, že ho volilo 3,5 mil. lidí. Myslím, že mnozí asi ne pro jeho osobnost, ale aby Babiš nebyl prezidentem. Třeba se mýlím, ale já to tak udělal.
Už ho volit nebudu. Protože proto.
515