Peková investovala obrovské peníze do kšeftu s testováním covidu, což po naočkavání populace už nikoho nezajímá a ona tak přišla o hodně peněz.
Tak teď logicky brojí proti očkování seč může a doufá že se covid zase rozjede a ona využije draze nakoupené stroje. No a jedinci jež nejsou nejostřejší tužky v penále jí to baští i s navijákem. 🙂 To je celé.
Paní Peková predikovala mnoho věcí, ale nic z toho nevyšlo, mě by zajímalo proč některé z těch tvrzení nedokáže. Ano, Číňané si hráli s viry, ale co ty její kecy o laboratořích na UA? O tom že vrus je uměle vytvořen a zmizí do vánoc 2020?
To fakt věříte v něco, co nikdo nedokáže?
Není to divné?
Asi nepodporovala vakcínu která nefunguje, 1) naočkujte se nedostanete covid = udělejte tečku za covidem 2) Rozbrečenej Ken Vojtěch, naočkujte své děti ,aby nehrozily své prarodiče ,další dezinformace ( podepsané začerněné smlouvy s Pfizer) - jsem zvědavý, za jak dlouho mi to smažete 😂
Štvanice pokračuje…ona jako prvni rekla ze covid vznikl v laboratoři…
Doufam ze vyhraje je to odbornik ve sve profesi
Stejne tak budou prošetřeny kauzy Bitcoin,Dozimetr,kampelicka a dalsi vzp,Motol
Jasně, covid nezmizel do Vánoc, ale až v únoru napadením Ukrajiny zmizel zázračně ze dne na den. Paní Peková je statečná žena a skutečná odbornice, kterou se vakcinační mafie rukama státních struktur snaží zlikvidovat. Držím jí palce, aby to ustála se ctí.
Tupci vygumovani, bez kritického myšlení.Diky Soni Pekove, máme objektivní informace o COVID 19. Stádo ale bude vždycky stádem !!!
Tady je vidět, že i vzdělanému člověku může jednou hrábnout.
hrot24.cz/clanek/sona-pekova-jezis-byl-slovan
info.cz/zpravodajstvi-a-komentare/sona-pekova-je
forum24.cz/doktorka-pekova-blouzni-o-covidu-dal

Říkejte jsi co chcete ale když mluvím s lidmi co jse nechali naočkovat tak mají zdravotní problémy a není jich vubec málo a dnes litují že jse nechali napíchat a to je ješte ten lepší případ tak mi ted řekněte kdo lže ,díky paní Pekové jsem tomu tlaku co byl na nás zdravé neočkované nepodlehl a dnes se těším plnému zdraví a to je to nejcenější
Je to jednoduché, stačí když jiný odborník- vyvrátí její analýzu. Kecy o tom co může nebo nemůže zveřejnit jsou o ničem, spíše kontraproduktivní.. Mimochodem,proč není v článku zmíněna role Salaye za covidhystérie? Protože mu hrozí stíhání tak kope kolem sebe. Na Sk byla represe ze strany vládnoucích psychopatů ala Matovič sto krát horší než v ČR.
To je hnus... Připadá mi to jak ho na.... Pravda musí být zaslapana pod zem za každou cenu... Přitom všichni víme kolik lidí má doživotní následky po očkování a kolik lidí náhle a nečekaně zemřeli v mladém věku... Plně souhlasím s paní Pekovou
866