Pokud Pavel bude stále dupat nožičkama , mohlo by se stát , že už nepojede nikam , protože cesty schvaluje vláda a vyhrazuje na to peníze , které jsou součásti rozpočtu..A jeho staré by mohli vzít 100 000 kč měsíčně , co dostává na reprezentaci , což schválila minulá vláda..
Bude fajn, když tu záležitost posoudí Ústavní soud. Aby to bylo pro podobné situace pro příště jasné a nemusely kolem toho být tanečky. Jinak je úsměvné, že na tyto summity jezdili Klaus i Zeman- oba nevojaci- prezident Pavel, který byl několik let nejvyšším vojenským představitelem NATO, tam nejede. Je to prostě Macinkova pomsta za Turka, ať vykládá Babiš něco o jiných duvodech. Babiš dříve říkal, když nechtěl zvyšovat vojenské výdaje, že se s prezidentem...
Tak výsledek byl jasný dávno, Babiš nemá na to postavit se Macinkovi, protože by se mu to rozpadlo pod rukama a bylo by po imunitě.. Rozhodnutí zdržovali proto, aby nestíhal rozhodnout Ústavní soud.. Je to jedno, ať si tam tu ostudu vyžere Babiš sám, sází na to, že Trump ho pochopí. Ale jednak on neví, že nějaký Babiš žije a jednak ho nezajímá kňučení a bědování,,, chce peníze a ne za sto let, ale teď.. Takže si Babiše namaže na chleba.
Je jen dobře že na ten summit prezident nepojede.Nemá žádné kompetence nic nemůže dojednat bez schválení vlády.A to že myslí že bude cokoli svým chlebodárcům slibovat k ničemu nebude,jen by si tam udělal ostudu kdyby ty jeho sliby vláda zatrhla jako to udělala se slibovanými L-39 Ukrajině.Může být jen rád že se může vymluvit že mu to vláda ten výlet nepovolila.
Hajzlovina nejvyššího řádu. Kdo jiný by nás měl zastupovat než ten, kdo byl v nejvyšších strukturách NATO a dopodrobna zná tu problematiku?
1,7 tis.