Známe text kompetenční žaloby Hradu na vládu!
Co v ní bude: „Fňuk, fňuk, oni mě nechtějí pustit na výlet a já chci a chci a oni musí. Fňuk, soudruzi soudci, zasáhněte, já vám dal práci, tak musíte. Čest a nezapomeňte na náš leninský kroužek, čest, soudruzi.“ 😉
Nic nemá podávat. Nemusí být všude a dělat ostudu naší zemi. Je v pravomoci premiéra rozhodnout, kdo na summit pojede. Pavel se chová jak malé dítě, kterému nechtějí koupit hračku. On s vládou spolupracovat nechce, on chce všude hlásat jen své názory nebo názory opozice. Ale doba se změnila.
Jenom ať jde zase žalovat. Stejně tam nemůže o ničem rozhodovat. Je to plně v gesci vlády potažmo premiéra, který tam bude muset navíc obhajovat, že Fiala nesplnil 2% na armádu, jak se tu celou dobu bil v prsa. Ještě by nám tam Pávek udělal ostudu, jak by se snažil podat ruku Trumpovi a ten by se na něj ani nepodíval. Ať si navlékne flanelku a jede na motorce zase trucovat do zahraničí nebo na rockový koncert, léčit si tam pochroumané ego a honit PR fotky...
Uražená ješitnost !
A teď bude kopat kolem sebe, faktický prezident za ODS.
296