Ne to blbej generál ,který si nenechá diktovat!!!!O tom to je,má to v krvi!🤣🤣
Zapoměli jste napsat všichni Češi 🤣🤣🤣kdo píše tyhle bludy!!!!
Kdo to píše?Štutgart hrál doma?😇😇😇
Ten Lukaševič je asi pěknej vůl,když se takhle odhalí😅🤣🤣🤣🤣
Jak múže napsat někdo že Fiala měl navrch!!!!Jen tupec a de....
Každý norm.člověk předá vše dětem,tak nechápu co je na tom špatně!!!
Taky bych se radši maskoval....🤣🤣
Nechcete rovnou říct jak volby dopadnou?Už je to únavný číst .....jen blbnete lidi!
Už je to trapný, že se to řeší hlavně před volbama!!!😇😇😇
Teď už může....
Cítí že už na to nemá...jen to nechce připustit!Tak to svádí na kurt.....ale klobouk dolů, co předvádí..
Má pravdu...souhlasím s ním...!
Ne to blbej generál ,který si nenechá diktovat!!!!O tom to je,má to v krvi!🤣🤣
1