To že jsou kámoši,to je jasný. Jenom kámoš vám dohodí milionové kšefty ,kde se nedělá prakticky nic. To tyhle ,,audity" jsou na 100% . V počítači mají nějaký koncept ,dosadí do toho jména,adresy,a maji to za dva dny hotový. A mega doma....no,a potom véča v michelinský restauraci ,s útratičkou tak za páďo.
Pak se nedivte, že každý nechce platit daně. Kdyby za ty placené daně byla nějaká hmatetelná protihodnota, ale místo toho neustále kauzy vyžraných čuňat, což umí vydělávat jen tím, že takto kradou. Viz navržení organizační struktury hřbitova za milión korun😂
Praha byla vždycky zlatý důl pro zloděje a takové nekalé živly. Stačí se podívat jak pražský dopravní podnik rozkrádala Top09 se STANEM a mafii, pak se stačí podívat na dlouholeté vládce Prahy ODS, pak se podíváme na Hříbka od pirátů , který se pustil do nákladných oprav a hned po tom zača stavět vilu za desítky milionů korun.
Já myslím, že v oblasti dnešních vládních stran jeden právník, co se nezakecá uplne stačí. Aby to pan Rajchl nebral jako konkurenci. I když, pomerovat odbornost výši daru je taky zajímavé. Protože nic jiného o něm nikdo neví.
Společenské setkání, to určitě. A teď tu pohádku o červené karkulce. 🙂 🙂 Stále stejné, zhola nic se nezměnilo.
413