O předběžném opatření obvykle soud rozhoduje rychle. Na tom není nic divného. Předběžné opatření nijak nepředjímá finální rozhodnutí. Svým výrokem tak Babiš dokazuje, že nejen Ústava je pro něj Španělská vesnice, ale též se neorientuje v soudním procesu, a to je u soudu pečenej, vařenej.
Spíše bude zajímavější sledovat, jak se s nařízením vypořádá Macinka. Ten se jednou vyjádřil, že i když mu to nařídí soud, tak bude "odvážnej" a prezidenta i tak neakredituje.
Okamura má IQ pod 50 ? To jako fakt čekal, že se tes spor bude táhnout roky ?
A co chcete probírat pádě Pittomio? Pan Pavel prostě jede. Prohráli jste.
Chápu, že nechcete, aby jel, protože má větší IQ než celá současná vláda dohromady.
Jak může být poslancem země člověk, který zpochybňuje nezávislost soudního systému té samé země, jejíž je poslancem? Turek a spol. by si měli konečně uvědomit, že řízení země není počítačová hra, ve které si můžete upravovat pravidla podle toho, jak se vám to zrovna hodí. Pokud poslanec nerespektuje Ústavní soud, tak nemůže být poslancem.
Podle Turka jsou soudy nezávislé jedině tehdy, rozhodují-li tak, jak chtějí Motoristé. V polistopadové historii naší republiky se ještě nestalo, aby součástí vládní koalice byla strana, která tak pohrdá principy právního státu. Proboha, kam jsme se to dostali?
To už je na žalobu za rozeštvávání společnosti panem Okamurou. Urážku na cti ústavních činitelů (soudců) . To je fakt materiál, co se dostal loni k moci. Na tuhle éru se bude vzpomínat jak na Jakeše. Blbost vládne Česku.
163