Prý mám nálady, jak žena při menstruaci , takže pokud se bude to volno vztahovat i nato, klidně bych to využil. Každopádně když to projde proč ne, ale dodnes s tím ženy fungují normálně , tak není důvod furt vymýšlet hovadiny. Dneska už lidí neví, jak by s tou prací vyběhli , aby tam nemuseli.
V tom případě navrhuji pro muže vždy volno každé pondělí,protože nás po opici také bolí hlava.
207