Když měl letos v lednu Palach výročí úmrtí ( mimochodem Palach se upálil na protest proti okupaci naší země Rusákama, kterou Pavel vychvaloval jen proto, aby byl ještě větší komunista) , tak Pavel raději odjel navštívit Ukrajinu. Ano, opravdu není Pavel kladeč věnců.
Jistě že PePa není jen kladeč věnců, ale taky pilot, hokejista, motorista, fotograf, maratónec, vodák, potápěč (ale tu amforu ještě nevylovil)... ale že by byl i státník, kterého zajímají (kromě války) i životní problémy českých občanů? To jsem od něj neslyšel. A to mi sluch slouží.🙁
Ostudy s Janem Palachem bylo ze strany kovaného soudruha souhlasícího s vpádem vojsk v 1968 už více než dost!!! Nechápu, že to omezencům stále nedochází!!! 🙁
384