Diskuze se zaměřují na prezidenta Pavla, jeho minulost, osobnost a roli v politice. Komentáře zahrnují kritiku jeho chování, vnímání jako ceremoniální figury a napjaté vztahy s premiérem Babišem.
„Máme tu zbytečný a nesmyslný spor, který je stále v mediálním prostoru, že by šlo o nějaký truc nebo že bychom panu prezidentovi něco zakazovali. Není to pravda,“ uvedl (opět naproto nesrozumitelně) Babiš.
---
Babyš v hrdlo lže! Jeho loutkovodič Macynka NEJEDNOU jasně řekl, že se jedná o POMSTU za to, že prezident nejmenoval jeho (Macynkovo) "čestného" prezydenta mynystrem. :-(
Pavel do Ankary nepojede. S reakcí na vládní rozhodnutí si dá na čas - Seznam Zprávy
Pan Petr Pavel v plné nahotě ukazuje svoji malost a politickou neschopnost. Opravdu svérázný pokus o sjednocování společnosti, jak nám sliboval. Máme se snad kvůli jeho neplněným předvolebním slibům obracet na ústavní soud?
Pavel do Ankary nepojede. S reakcí na vládní rozhodnutí si dá na čas - Seznam Zprávy
Ať uplákánek žaluje. Stejně ho tam vláda nevezme. Co by tam chtěl dělat? Obhajovat, že Fialova vláda neplnila závazek? To asi těžko, když jim k tomu svítil.
Pavel do Ankary nepojede. S reakcí na vládní rozhodnutí si dá na čas - Seznam Zprávy
Předpokládám, kdyby přijal prezident rozhodnutí vlády se vztyčenou hlavou, hrdě, i když to v y p a d á jako porážka, náramně by si šplhnul - u občanů, kteří ho považují za ufňukaného narcise... 😉 🙂
Pavel do Ankary nepojede. S reakcí na vládní rozhodnutí si dá na čas - Seznam Zprávy
„Máme tu zbytečný a nesmyslný spor, který je stále v mediálním prostoru, že by šlo o nějaký truc nebo že bychom panu prezidentovi něco zakazovali. Není to pravda,“ uvedl (opět naproto nesrozumitelně) Babiš.
---
Babyš v hrdlo lže! Jeho loutkovodič Macynka NEJEDNOU jasně řekl, že se jedná o POMSTU za to, že prezident nejmenoval jeho (Macynkovo) "čestného" prezydenta mynystrem. :-(
13