Tak nám tady roste nový Putinovec. Komouš, který za pomoci soudců a mediální žumpy chce rozhodovat o všem a všichni ho musí poslouchat včetně vlády. Fico už nemusí jezdit za Putinem do Moskvy, může jezdit k nám. S naším Putinovcem si bude rozumět. Opozice slintá blahem a spolu s ním tady jen rozeštvávají společnost. Mají ale smůlu, stejně si budou muset na koryta počkat do dalších voleb.
Vážení a vážení redaktóóre česká republika demokratická a máme tady volby v kterých jsme si většina národa zvolili tuto vládu v čele Andreje Babiše,je to málo něco přes půlrokem a váženého pana Prezidenta české republiky který už zapomněl hájit tuto zemi jsme volili před 3 lety,za tu dobu jsme už trochu změnili pohled na Petra Pavla a pochybuji že zastává ještě většinu lidí v této zemi....
Macinka umí být arogantní dost, ale na hradního soudruha nemá.
Co se týká Pávka, nemáme ani tušení kdo to vlastně je. Víme jen, že se stal prezidentem a že před námi cosi skrývá - seznamzpravy.cz/clanek/volby-prezidentske-v
stejně jako ten, co mu jde na ruku - seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-pravda-o
už jsem to psal před nedavnem nemužete dat na kandidatku člověka ktery od roku 1989 je lamasak od někud se vynořil a už jede kdo proč sloužil jsem 2 roky v socialismu a tady tyto typky nemužu jim se opravdu řikalo GUMY
Kdo jiný než potomek kovaných bolševiků, který slíbil věrnost tomu režimu, vítal okupanty a dobrovolně se rozhodl vstoupit a sloužit těm strukturám, mohl tolik let po revoluci přinést zpět do vedení naší země autoritářství, papalášství a rozkazovací tón.
Mrzí mě, že je premiérem bývalý stbák. Daleko víc mě ale trápí to, že takový kariérní komunista jako Pavel, dokázal brilantním marketingem přimět tolik lidí přehlížet to, co dělá, jak to dělá a odkud pochází. Stačí sympatický...
466