Ten člověk nikdy nebyl voják, nemá cit, natož hrdost. Je to jen marketingový, nepovedený produkt Koláře a nerozumí co se děje ve světě, natož doma. Hrubá chyba co jsme si nadělili po 35 letech s jeho pracovním životopisem.
Plně s ním souhlasím,pan prezident,ač jsem ho volil,mě už dávno zklamal.Zo,že je zástupcem opozice a jejich názoru,to bych ještě přežil,ale podávat trestní oznámení na ministra,žalovat vládu,že není po něm,tak to je opravdu už přes určité hranice.Zo jsem zvědav jak na summitu vedle premiéra bude hájit zájmy státu,když to nedělal ani za minulé vlády.
No pokud jde o cit, měli bychom se nejdříve vypořádat s panem Babišem, on má především cit k vlastním financím a pro lidi vše dělá jen naoko, to je takový vyžírka v miliardách, to co nás stojí pan prezident jsou jen drobné...
Petr Pavel umí dobře vystupovat a má určité charisma, ale nemá žádnou politickou inteligenci, působí hrozně uměle a evidentně je jen loutkou pana Koláře, jehož názory často opakuje, protože vlastní názory nemá a nikdy neměl.
600