I když ÚS rozhodně, že má Pavel jet, tak to musí kontrasignaci schválit premiér. ÚS nemůže premiérovi nařídí aby schválil jeho cestu. Kdo to doteď nepochopil, tak by si měl uvědomit tu ubohost Pavka, který absolutně ignoruje zákony. Grnerál poručil, mužstvo koná.
Pavlík Morozov už nemohl klesnout níže. Po nekončí kritice ANO a spol, návrhu obnovit na území EU Sovětský Svaz, teď vytáhl z rukávu poslední "trumf", žalobu na vládu.
Že by aspoň jednou udělal něco užitečného a když ho nikdo nechce, tak by odstoupil? Těžko, jak historie učí, komouši se vždy drželi židle až do smrti.
Místo toho si radši objednává průzkumy, které ho chválí a tvrdí jak je oblíbený. To všechno známé z dob ČSSR.
Proč chce Petr Pavel doslova za každou cenu cestovat na summit? Chce zastupovat stát navenek, ale nerespektuje výsledky voleb, nerespektuje vládu, proč? Staví se do čela opozice, stává se jejím lídrem. Zdaleka nejde jen o účast na summitu NATO, jde o politickou nadvládu, jde o politickou moc určovat, co bude s Českou republikou jako suverénní zemí v budoucnu. Nechce se dohodnout a nikdy opravdu nechtěl, důkazem je žaloba na vládu.
Byznys je byznys. Jsou to vlastní zájmy pana prezidenta, nikoliv občanů této republiky s parlamentní demokracií. Má dost velký příjem i s chotí na úkor občanů ČR. Proč mu mají daňoví poplatnici platit výlohy spojené s kompetenční žalobou?
Tenhle odporný člověk, kterému by jsem nepodal ruku, tenhle pozér, karierní komunistický lampasák, převlékač kabátu bude pořád dupat a dupat a vynucovat si moc za každou cenu. Soudruhu, dávno skončila doba kdy co bylo správné určovala strana.
Babiš se vysmívá Ústavě? Co na to jeho voliči? Pořád dobrý?
347