Podle mě by si měl jít stěžovat za maminkou a tatínkem. Nj není to jak za socíku kdy pohlavář měl pré, že PePane 😉
Zvykej si, že žiješ v parlamentním zřízení a zde rozhoduje o chodu státu vláda a ne ty - ty jsi jen pouhá dosazená loutka, bez jakékoliv špetky pokory a rozumného smýšlení.
Teď se ústavní soud bude zabývat přednostně uplakaným dopisem od PePana, místo, aby řešil důležité ústavní záležitosti....
"A jestli mě bude dlouho štvát, tak už ho nepustím ani na chalupu." - Váš Petr Macinka. 🙂
Si vzpomínám jak se tady všichni obouvali do Markéty Pekarové za její údajnou aroganci.
Proti tomu 13-ti letému Macinkovi je Markéta Pekarová ta nejmilejší pohádková babička na světě.
V případě této osoby by bylo nejlepší, kdyby z našich životů odešel stejně rychle jak do nich vstoupil. Tlačen na sílu, protěžován již od prezidentské kampaně, lživě a urážlivě hovořící o lidech s nimiž se nikdy nesetkal, hlavně pak hájící zájmy všech kromě obyvatel této země.
Nejhorší prezident. Ze začátku jsem si říkala, že v pohodě, že vypadá reprezentativně. Pak se viditelně přiklonil k opozici, což neměl, jeho žena byla na demonstraci proti opozici, což je nepřípustné. Je neskutečně ubohý a ufňukaný, vše čte z papíru, je jak robot. Člověk, který chce vymýtit českou korunu a místo České republiky chce spojené evropské státy...co ten člověk dělá pro dobro ČR...NIC!! 🤦🏻♀️. Hrozně se za něj stydím a né jen já, dost lidí v o...
Ubohost bývalého rudého špicla a nyní největšího demokrata a nechytré loutky zbrojních magnátů Pávka dosahuje vrcholu. Tento pokřivený charakter a milovník drahých dovolených dokázal zcela zdiskreditovat prezidentskou funkci a spolehlivě plní funkci rozesírače společnosti přesně tak, jak ho to naučili v Moskvě.
357