Je potřeba,aby do politiky šli lidé, kteří něco udělali, něčeho dosáhli, kteří se dokázali postarat o své zaměstnance, kteří vědí co je komunikovat, kdy zatlačit, kdy ustoupit, co vyhodnotit jako zásadní, vědět co bude důležité později, jaké jsou další vazby. Aby byli politici trestně zodpovědní za chybná rozhodnutí . Ostatní
jsou zde nenávistní vylévači svých problémů.
Člověk, který má jiný názor, než má současná vláda, nemá na diplomatické misi s jiným názorem co dělat. Je jedno jestli to je prezident, nebo polička, nebo poradce.
Je potřeba, aby delegace byla vždy jednotná v názoru, a její členové nepomlouvali českou vládu v zákulisí.
Tohle ÚS neřešil
A kysela, ten tomu dal korunu, to jsem se pobavil 😂
Jméno Kubáček mi je zcela u zádele ,tak jako všichni ,co kafrají do rozhodnutí ÚS. Kdyby PP neudělal ten krok,tak tu máme prezidenta Macinku ,který by měl odstoupit z funkce,chová se s Babišem skutečně jak deb..l . Větší šašky 2 jsem neviděla -Babiš s Macinkou sehraná dvojka. By mne zajímalo,kdyby Babiš byl prezidentem a vláda by se k němu chovala jak k odpadu . Potřebují oba pořádný kartáč a nejlépe rezignovat oba,oba jen žvástají,Babiš očima uhýbá ,když...
I kdyby tomu tak bylo, tak ať se ta vládní svoloč podívá na svého MAGA guru a vzor Oranžádu, který nejen že vůbec nerespektuje rozhodnutí Nejvyššího soudu, ale totálně ignoruje a obchází americký Parlament svým vládnutím jako King (Kong).
Kdo je to vlastně politolog? Za mě zbytečný člověk, co nikdy nic nevyrobil ani nevytvořil, s pofidérním humanitnim vzděláním. Klika myši a řeší a analyzuje, co kde vyklikal.
41