Moc se bojím o další směřování České republiky .
V bývalém předsedovi ZO KSČ, ospravedlňovateli vražedné Sovětské okupace, se začíná probouzet další generál Pinochet, na evropské poměry, jedná jako ve svých počátcích komunistický generál Jaruzelski, nebo později odsouzení generálové republik bývalé Jugoslávie!!
Jak generál prezident Pavel,tak předseda ÚS,jsou navíc,velcí podporovatelé spolku zvaného Milion Chvilek!! Tudíž i opozice! Česká republika,nikdy...
V prvním kroku by bylo třeba změnit volební systém, aby se do parlamentu nedostávaly zoufalců a kreatury jak macinek, traktůrek, reichl a podobné nuličky, které za podpora estébáka bureše posouvají politickou nekulturní do stále nižšího bodů. Zlatý mstivý alkoholik Zeman.
Svým způsobem má Macinka pravdu. Jestli má jet prezident na "véču" má řešit "lampárna", a ne Ústavní soud. Btw. na vojně za komančů (zaplať pánbůh, pouze základní vojenská služba), bylo bonzáky opovrhováno. Normální muži si to spolu vyřikaj. Někdy "vyhraješ", někdy "prohraješ". Prezident bonzák je něco odporného. Žádný z našich postrevolučních prezidentů, ať byli sebevíc neoblíbeni, se k tomuto srabovství nesnížil!
Cokoliv, co ukáže partičkám, jako Motoristé sobci, kde je jejich kout, je dobře.
Jsem plně pro, aby se trošku rozčeřila voda v politice, ale ne stylem, že se do ní pustí parta pubošů, co umí jenom tůrovat a flusat na každého, kdo se na ně škaredě podívá.
220