
Martin Šimoník

Prodělal jsem Covid 19. Mám za sebou 2 dávky očkování. Test na protilátky ukázal hodnotu 20 000+. Toho nedosáhne většina (především seniorů) ani po 4 dávkách. Přesto já bez boosteru nemohu nebo nebudu moci nikam a oni všude. S omikronem není jisté zda vakcína vůbec funguje a přesto se na třetí dávku u nás a našich sousedů tvrdě tlačí. Rozumně smýšlejícímu člověku musí dojít, že o zdraví občanů nejde a vítr fouká z jiné strany 🙂.

Budeme budovat těžkou brigádu, když se ukazuje, že je prakticky k ničemu...Myslím, že pro naše účely (obranné) by bylo lepší pořídit zbraně, které dnes protivníkovu těžkou brigádu eliminují. U nutnosti PVO absolutně nepochybuji.
20