Koupím si Rakousko SIM tím zůstanou peníze v Rakousku a stát přijde o příjem.Když to udělají všichni tak jim to značně rozhodí zisk z telekomunikaci a někteří i zkrachují
V Česku vzniká Velký bratr. Stát vás chce šmírovat až půl roku zpátky, varují experti - Novinky
www.novinky.cz
1877
Abyste viděli další příspěvky, je třeba se přihlásit.
Za komunistů každý přispíval s platu na obranu.
Měli jsme armádu na vysoké úrovni.
Teť máme kulový a vláda přemýšlí kde ukrást aby to nebylo vidět.
2