PePa je pěkně namistrovanej! ÚS sice nařídil vládě zařídit akreditaci, aby se mohl summitu účastnit, ale ničím prezidenta nepověřil, tudíž kde bude a nebude, přece o tom teď PePa nebude rozhodovat, navíc, když pozvánky a program summitu je již dávno navržen. To, že je automaticky pověřen vedením delegace určil kdo? Jen PePa! Tohle ještě bude pěkná šaškárna.

Kdo jiný než potomek kovaných bolševiků, který slíbil věrnost tomu režimu, vítal okupanty a dobrovolně se rozhodl vstoupit a sloužit těm strukturám, mohl tolik let po revoluci přinést zpět do vedení naší země autoritářství, papalášství a rozkazovací tón.
Mrzí mě, že je premiérem bývalý stbák. Daleko víc mě ale trápí to, že takový kariérní komunista jako Pavel, dokázal brilantním marketingem přimět tolik lidí přehlížet to, co dělá, jak to dělá a odkud pochází. Stačí sympatický...

Tady vůbec nejde o nějakou mstu ze strany některých členů nynější vlády ... všechno začalo prohrou bývalé vlády. To nestrávil ani pan prezident ani média ... a dávají to najevo při každé příležitosti. Zářným příkladem je Milion chvilek, není třeba komentovat.
No a teď už to jen graduje a předpokládám, že jsme teprve na začátku.
Pan prezident si snad uvědomuje (alespoň to prohlásil), že bude respektovat stanovisko vlády na summitu. Ovšem z minulosti víme, že má selektivní...
No, konečně budou volby zajímavé. Já ho volil, protože jsem nechtěl Nerudovou ani Babiše. A věděl jsem o něm jen to, že byl generál ve štábu NATO. Hmm. Vypadalo to na dobrou volbu. Celkem mi vadí ty argumenty, jak má silný mandát, že ho volilo 3,5 mil. lidí. Myslím, že mnozí asi ne pro jeho osobnost, ale aby Babiš nebyl prezidentem. Třeba se mýlím, ale já to tak udělal.
Už ho volit nebudu. Protože proto.
Tak tím pan prezident úplně ustřelil. ÚS rozhodl, že má být na summitu, ale nespecifikoval v jaké pozici, takže, kde bere tu drzost se automaticky postavit do čela delegace. Opravdu pan prezident nemůže za vzniklou situaci???
Jasně, zrušme vládu. Na co vládu, když si vše určuje prezident.
Přijde mi, že PePa začíná trošku ztrácet přehled v tom, co si ještě může dovolit, co ještě působní důstojně, a co ne. Začíná toho jeho vyskakování být poněkud přespříliš.
Souhlas, Pavel je vlastenec, není mu lhostejné, že zemi řídí banda populistů, která se ani pořádně nestará o naší obranu.
A to je podle mě jen špička ledovce.
Zatím činnost této vlády hodnotím jen negativně.
Já stále doufám, že se dočkám něčeho pozitivního, co tato vláda udělá...🤔
UDĚLEJTE PROSÍM ASPOŇ JEDNU POZITIVNÍ VĚC❗️🙏
803