Já bych si tak přál politiky, kteří by úrovní odpovídali politikům např. v Anglii, Dánsku, Švýcarsku, Švédsku, Norsku, resp. v zemích vyspělého Západu. To je něco příšerného sledovat ta naše obskurní uskupení (dnešní koalici i opozici a naopak), kteří se pokládají za politiky, ale přitom to jsou reálně šašci, resp. směšné atrapy, naprosto nedůstojné, a to nejen v oblečení, ale bohužel, zejména v myšlení a vyjadřování.
Podobný příspěvek měla paní Nerudová za neplnění slibu výdajů na armádu za loňský rok, když si záhy uvědomila, že vloni nám vládla její Fialova vláda včetně STANu. Záhy výrok Ruteho u ní zmizel. To jenom ukazuje, o čem těmto lidem ve skutečnosti jde. Kritizovat jen druhé, ale sami jsou přeci dokonalí.
Ti dva v zeleném by na sumitu NATOprohlásili, že dělali všechno pto to, aby jsme jsko stát , členská zeměNATO, naplnili kvótu 2 procent HDP. Např. tím, že jsme zakoupili dvě sestavy polních kuchyní, předražených několikanásobnš, jenom proto, abychom splnili kvótu 2 proc. víc už skutečně rozkrádst nešlo.
Babiš už není jen lhář ale i šašek pimprdlového divadla říditel ve fraku ušitého z ostudy!! Parta šůsem dolů Turek je tam jako brzdař, hranatá bedna brzdí víc než kulatá)))Kotec b...ů z moštárny)))))
Je srandovní, když Babiš kritizuje, že Fialova vláda nedala na armádu 2%, zatímco Babišova vláda nedala na armádu 2%. Že to jeho bezduché ovce opakují, to je už spíš děsivé, když si člověk uvědomí, že takhle tupá je třetina voličů.
29