Ty rudé mikiny měli znamenat co ?!? Nostalgie na časy v socialismu ? Tak ona Dlužena s Babišem v tom má praxi .... Ještě jim schází ty červené trumpovské čepice . A mohli by to poslat do Bílého domu, aby potěšili Trumpa.
Je srandovní, když Babiš kritizuje, že Fialova vláda nedala na armádu 2%, zatímco Babišova vláda nedala na armádu 2%. Že to jeho bezduché ovce opakují, to je už spíš děsivé, když si člověk uvědomí, že takhle tupá je třetina voličů.
Já bych si tak přál politiky, kteří by úrovní odpovídali politikům např. v Anglii, Dánsku, Švýcarsku, Švédsku, Norsku, resp. v zemích vyspělého Západu. To je něco příšerného sledovat ta naše obskurní uskupení (dnešní koalici i opozici a naopak), kteří se pokládají za politiky, ale přitom to jsou reálně šašci, resp. směšné atrapy, naprosto nedůstojné, a to nejen v oblečení, ale bohužel, zejména v myšlení a vyjadřování.
Podobný příspěvek měla paní Nerudová za neplnění slibu výdajů na armádu za loňský rok, když si záhy uvědomila, že vloni nám vládla její Fialova vláda včetně STANu. Záhy výrok Ruteho u ní zmizel. To jenom ukazuje, o čem těmto lidem ve skutečnosti jde. Kritizovat jen druhé, ale sami jsou přeci dokonalí.
Hezké mikiny.Ale k dokonalosti jim chybí srp s kladivem a hvězdička pro štěstí...
235