Frajerina je, mit ve svých řadách clověka co kdysi byl druhým nejvyšším generálem NATO a doposavaď tam má velmi dobré jméno a neposlat ho na jednání NATO, kde budou prezidenti a misto něho tam poslat trestně stihaného komunistu a estebáka, který na vše odpovídá "Nevím nerozumím tomu" a sekretářku prominentního komunisty jehož jediná praxe v politice je ovládání kávovaru a hra na kytaru, avšak oba mají modré knížky.
A tak lůza se raduje, sice se mít lépe...

Asi zapomněl, že už není generál. A když dělá jedna strana naschvály druhé, nemůže se divit. To mi připomíná: to je moje bábovička, to teda není ... Ať raději jede na moto GP nebo fandit nemehlům do Mexika. Udělá větší parádu..
Jak u nás dokážeme z naprosté kraviny udělat aféru za pravdu které budou plamenní řečníci a jejich ovečky stát na barikádách (oboustranně). Fakt už si žijeme v luxusu, když se zabýváme taktovými kravinami. Na obou stranách ukřivdění narcisové (Macinka, Pavel pro nechápající), kteří mají pocit že se kvůli nim zhroutí svět.
Myslim si, ze by na summitu byt mohl, proc ne. Ale prezidentovo posledni pocinani mi pripada uz jako hodne trapne. Tohle je naprosto vyborne, jak se mocipani a reprezentanti nasi zeme navzajem hadaji, vyborny vzkaz svetu. Cesi jsou proste stale Pepici. Bohuzel.
Předběžným opatrenim zákaz vycházek pro všechny členy vlády i prezidenta!
Prostě, než soud rozhodne, nikdo nikam nesmí. Žádná Ankara!
Hybaj studovat Písmo!
😁
237