Jsem na pana prezidenta hrdý, každý den mi ukazuje ze je ten správný člověk ve své funkci. To že ukončil žabomyší válku tím že nechal rozhodnout soud bylo nejlepší rozhodnutí co mohl udělat. Snad se mu už vláda nebude říkat že něco není v jeho pravomoci když sám ústavní soud řekl že je. Je to největší zastánce demokracie v současné ČR, děkuji pane prezidente že demokracii chráníte a chráníte před totalitou jenž by někteří členové koalice chtěli nastolit…
To je zase přehlídka intelektuální akrobacie. Prezident se chová slušně, věcně a bez vulgarit, a podle místních géniů je to samozřejmě špatně. Protože jak všichni víme, státník má především řvát, urážet, neumět skloňovat a ideálně si plést věty tak, že i automatická kontrola pravopisu rezignuje.
Člověk skoro nabývá dojmu, že někteří tu nebrání chování Micinky a podobných přerostlých puberťáků, ale spíš vlastní úroveň, a ta je, soudě podle textů, někde mezi...
Dobře jsme zvolili.
🙂
1,4 tis.