No, konečně budou volby zajímavé. Já ho volil, protože jsem nechtěl Nerudovou ani Babiše. A věděl jsem o něm jen to, že byl generál ve štábu NATO. Hmm. Vypadalo to na dobrou volbu. Celkem mi vadí ty argumenty, jak má silný mandát, že ho volilo 3,5 mil. lidí. Myslím, že mnozí asi ne pro jeho osobnost, ale aby Babiš nebyl prezidentem. Třeba se mýlím, ale já to tak udělal.
Už ho volit nebudu. Protože proto.
Agenta Pavla na to druhé kolo od počátku připravují Kolář a spol. Moc a prachy nesmrdí a naopak vábí kandidovat dál ! Tento prekabateny komunista stejně jako ten druhý nejvyšší by řekli, že dokonce skvěle voní i špinavé peníze. Jako za bitcoinu z drogových tržišt. Žijeme v krásné zemi, ale divné době, kdy pravda ani láska rozhodně nezvítezi. Už nejsou pro samou lež, manipulaci a závist ani vidět.
ÚS mimo jiné zdůvodnil předběžné rozhodnutí, tím, že v minulosti ČR na summitech zastupovali prezidenti. Tedy, že je to tradice.
Také tu máme tradici, že minulí prezidenti vždy obhájili mandát. Co se stane v případě, že Pavel neobhájí? Podá žalobu a ÚS zruší výsledek voleb? Nebo vyjádří "předběžnou opatrnost" a volbu zruší a potvrdí Pavla na další období jak velí tradice?
Jak je možné, že v roce 2028, skoro 40 let po revoluci bude moci na nejvyšší státní funkce všeobecně kandidovat někdo, kdo má minulost spojenou s komunistickou stranou. Copak v České republice nejsou žádní slušní kandidáti nezatížení členstvím v této straně, nebo už spousta voličů zapomněla na rok 1989…a stačí jim dodatečná omluva o “ mladistvé nerozvážnosti” podpisu členství ??
Pavel nic nevyhral. Pouze se totalne ztrapnil a jako naprosty ubozacek se vnutil nekam, kde o nej nikdo nestoji. Je o obycejny zoufalec, ktery lete po kolenou a zadoni aby ho nekam nekdo vzal. Je to naprosto odpadni a bezpaterni clovek s nulovou sebereflexi. Stydim se za to, ze tento clovek se kdy stal prezidentem…..

Souhlas, Pavel je vlastenec, není mu lhostejné, že zemi řídí banda populistů, která se ani pořádně nestará o naší obranu.
A to je podle mě jen špička ledovce.
Zatím činnost této vlády hodnotím jen negativně.
Já stále doufám, že se dočkám něčeho pozitivního, co tato vláda udělá...🤔
UDĚLEJTE PROSÍM ASPOŇ JEDNU POZITIVNÍ VĚC❗️🙏
772