Jo tak Babiš předpokládá.
Zase aby dělal někdo jeho práci. Ale v pohodě maximálně nepojede estébák a nebo ten rozmazlený fracek kočička. A počet bude stále stejný.
A ještě počítám že pojede nosič kufru Turek. 🤣🤣
Pan prezident si z těch dvou slovensko rusáckých zoufalců udělal trhací kalendář. Ale šanci uklidnit se jim dával několikrát. Týpek který osvobodil 50 francouzských zajatců, byla mu ve velmi vyostřené chvíli držena pistol u hlavy a dle slov jeho holandského kolegy to celé zvládl na výbornou, se nějakého obžalovaného slovenského zloděje, který se bojí spravedlivého soudu a pucfleka rusáka Klause Macinky nezalekne. Však taky Pavel obdržel francouzské státní...
Byla chyba, že jsme se okamžitě po listopadu 1989 nezbavili všech těch, kteří byli nějakým způsobem spjati s komunistickým režimem, a to od úrovně předsedů základních organizací výše, a to nejen v KSČ, ale i v SSM a kádrových rezerv z těchto organizací pocházejících. Neznali bychom nejen Pavla, ale i Dlouhého, Čalfu a další tisíce jim podobných, kteří zasvinili naši politickou scénu tak, že se s tím dodnes potýkáme.
Pane Babiši, když se ten ubulený užalovaný komoušek nějak přihlásí, tak mu pusťte písničku .. BLAŽEK ,, 🙂 ten zoufalec vám nesahá ani po lem vašich ponožek. A ještě jsem si vzpomněl na jeden vtip z dob totality a jen žasnu, jak ten z Hradu ve mně tyto myšlenky na tu zrůdnou dobu a ty zrůdné komunistické kreatury na vojně otevírá. A tak jsme vždycky říkali: Co se stane, když se socialistický lampsák dostane do epicentra jaderného výbuchu ? Nic. Změní se na Gama záření a škodí dál 🙂
Většího hlupáka neż toho co máme na hradě není,ať už výpadne i s tou bandou ústavníh soudců,rozpolcuje republiku nic víc,kašpar který chtěl být prezidentem všech
163